O nás

PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše portfolio tvoří komplexní stolařské služby, spojené s výrobou nábytku a vybavením interiérů pro bytové, i komerční prostory. 

Můžete se spolehnout na profesionální přístup podložený dlouholetými zkušenostmi. Klademe důraz na detail a precizní řemeslné zpracování. Ve spojení s moderním výrobním zařízením ručíme za vysokou kvalitu a užitnou hodnotu výrobku. Neustále sledujeme vývoj a současné trendy moderního bydlení, abychom splnili požadavky více i méně náročných zákazníků. 

Spolupracujeme s architekty a společně usilujeme o to, aby se každý navržený interiér stal Vašim skutečným domovem.

Zaměření a konzultace

V dohodnutý termín k Vám přijedeme, vyslechneme Vaše představy a doporučíme vhodné řešení. Na místě provedeme zaměření pro následný postup. 

3D vizualizace

Na základě zadání  vytvoříme 3D vizualizace, společně s cenovým rozpočtem projektu. Odsouhlasíme si výběr dekorů materiálů a dalších komponentů.

Výroba a expedice

Následuje výrobní proces, od formátování až po finální práce. Vše v našem zázemí. Postup výroby se liší vždy v závislosti na charakteru zakázky.

Doprava a montáž

Po dokončení výroby, kontrole zpracování a funkčnosti, následuje doprava na dané místo a odborná montáž, včetně zapojení všech spotřebičů.

NAŠE SLUŽBY

Zakázková výroba

Poskytujeme komplexní služby pro koncového zákazníka, při zařizování interiérů nábytkem.

Vyrobíme nábytek na míru Vašemu interiéru. Od zaměření až po konečnou realizaci. Vybavíme Vám privátní i komerční prostory. Mimo jiné:

Výrobní služby

Nabízíme výrobní služby, jak pro firmy zabývající se výrobou nábytku, tak pro veřejnost. Nejmodernější výrobní zařízení nám zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Mimo jiné nabízíme tyto služby: